Teatralna przygoda w stylu eko – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

image

O tym, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne opowiedzą najmłodszym twórcy teatrzyku pt. „Śmieciolandia”. Kolejne spotkanie teatralne dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się 24 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.  

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Przekonają się o tym wszyscy rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami przyjdą obejrzeć teatrzyk pt. „Śmieciolandia”. Dzięki opowiedzianej historii najmłodsi dowiedzą się, jak ważne jest segregowanie śmieci i poznają zasady recyklingu odpadów.

Akcja teatrzyku toczy się na ekowysypisku śmieci, na którym dochodzi do buntu, kiedy władzę nad nim postanawia przejąć zły król szczur. Mieszkańcy tytułowej Śmieciolandii pragną pokrzyżować jego niecne plany skażenia lasu. Czy Panu Puszce i jego przyjaciołom uda się uratować środowisko naturalne? Tego dowiedzą się widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Spektakl łączy w sobie wiele różnych technik teatralnych. Wezmą w nim udział aktorzy, kukły oraz pacynki.

Teatrzyk pt. „Śmieciolandia” odbędzie się 24 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ