Ładowarka samochodów elektrycznych

image

Kierowcy samochodów elektrycznych mogą już korzystać z szybkiej ładowarki zainstalowanej na naszym parkingu. Urządzenie należące do sieci GreenWay, największej w Polsce sieci ładowania, jest dostępne dla zmotoryzowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Ładowarka umożliwia równoczesne ładowanie trzech pojazdów: dwóch prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Korzystanie ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik znajduje się na stronie internetowej operatora.

Ładowanie baterii 20-40 kWh na stacji zainstalowanej przy naszym centrum handlowym zajmuje maksymalnie 40 minut. W tym czasie zapraszamy na zakupy w jednym z blisko 50 sklepów galerii handlowe i do odwiedzenia naszej strefy restauracyjnej.

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ