Materiały dla prasy

 
 • 11.09.2018

  Drogowy zawrót głowy – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Czas odświeżyć znajomość zasad ruchu drogowego! Już 15 września najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz obejrzą nietypowe przedstawienie, którego tematyka będzie dotyczyć bezpieczeństwa na drodze i znaków drogowych. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2018

  Zorganizuj czas maluchowi i wybierz zajęcia pozaszkolne

  Nauka podstaw programowania, język angielski czy może warsztaty mydlarskie? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz 8 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż! Wraz z panem Hilarym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz będą mogli odwiedzić pełen magii Archipelag Wysp Lalkowych. Podczas bezpłatnego spektaklu 18 sierpnia maluchy dowiedzą się wielu tajemnic o pacynkach.

   

  Więcej  

   
 • 09.08.2018

  Jedziemy do Meksyku! – warsztaty podróżnicze dla dzieci

  W sierpniu obieramy kierunek na zachód i wędrujemy aż do Meksyku! Kolejne warsztaty podróżnicze w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz, które odbędą się 11 sierpnia, pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa Ameryki Środkowej, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Jedziemy do Chin! – warsztaty podróżnicze dla dzieci

  W te wakacje obieramy kierunek na wschód i wędrujemy aż do Chin! Podróżnicze warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz 14 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa azjatyckiego, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zielony gość odwiedzi Bydgoszcz

  „Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w najbliższą sobotę zielony stwór odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 8 i 9 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Kreatywny Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Czas na prawdziwą zabawę z okazji Dnia Dziecka! Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało dla najmłodszych gości zajęcia kreatywne, na których powstaną barwne latawce. Prace z pewnością przydadzą się podczas letnich, rodzinnych wypraw. Udział w wydarzeniu 9 czerwca jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  O misiu, który wysiadywał jajo – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały niedźwiadek może wysiedzieć ptasie jajo? Małemu Tymoteuszowi nawet nie przyjdzie do głowy, że można nie zaopiekować się znalezionym kukułczym jajkiem! A co z tego wyniknie dowiedzą się najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz wśród ptaków” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  Stwórz swój własny las w słoiku – bezpłatne warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Chętni na zatrzymanie soczystej, majowej zieleni na dłużej? Od teraz swoje własne roślinne poletko można uprawiać i zamknąć w… słoiku! Wszystkich fanów ogrodnictwa, roślin i oryginalnych ozdób wnętrz Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na warsztaty pod hasłem „Las w słoiku”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty