Materiały dla prasy

 
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

  Już 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Dzieci wspólnie z aktorami wystąpią także w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Dzień Dziecka w stylu eko

  Na wszystkie małe i większe dzieci, które przybędą 3 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz czeka solidna dawka wiedzy o tym, jak lepiej dbać o środowisko naturalne. W programie liczne animacje i warsztaty kreatywne, plastyczne oraz edukacyjne!

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Zachęćmy nasze mamy do badań piersi!

  Zdrowie każdej kobiety leży w znaczącej mierze w jej własnych rękach. Z okazji Dnia Matki Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało 27 maja specjalną akcję informacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi pt. „Kochana Mamo, zadbaj o siebie”. W programie również konkurs z nagrodami na najpiękniejsze życzenia dla mamy.

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy dzielnemu weterynarzowi uda się dotrzeć do potrzebujących pomocy małp i stawić czoła przeciwnościom losu, które czekają na niego podczas morskiej wyprawy? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 21 maja zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  „Trzy małe świnki” z nowym zakończeniem – przedstawienie dla dzieci

  Dla tych, którzy uwielbiają nowe wersje znanych bajek, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało nie lada niespodziankę. Wszyscy, którzy 23 kwietnia przyjdą zobaczyć spektakl teatralny dla dzieci pt. „Trzy świnki” przekonają się, jak tym razem zakończy się historia trzech świnek budujących swe domki na zimę i próbującego zniszczyć te chatki wilka.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Dekorujemy stół wielkanocny – kreatywne warsztaty rodzinne

  Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 15.03.2017

  Weź udział w teatralnej przygodzie

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Podczas spektaklu maluchy wspólnie z Koszałkiem Opałkiem poznają świat teatru i odegrają spektakl o Królewnie Śnieżce. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.02.2017

  Poznaj historię zakochanego bałwanka

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” Podczas spektaklu maluchy wraz z rodzicami poznają historię bałwanka, który zakochał się w… piecyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty