Materiały dla prasy

 
 • 16.05.2017

  Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy dzielnemu weterynarzowi uda się dotrzeć do potrzebujących pomocy małp i stawić czoła przeciwnościom losu, które czekają na niego podczas morskiej wyprawy? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 21 maja zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  „Trzy małe świnki” z nowym zakończeniem – przedstawienie dla dzieci

  Dla tych, którzy uwielbiają nowe wersje znanych bajek, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało nie lada niespodziankę. Wszyscy, którzy 23 kwietnia przyjdą zobaczyć spektakl teatralny dla dzieci pt. „Trzy świnki” przekonają się, jak tym razem zakończy się historia trzech świnek budujących swe domki na zimę i próbującego zniszczyć te chatki wilka.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Dekorujemy stół wielkanocny – kreatywne warsztaty rodzinne

  Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 15.03.2017

  Weź udział w teatralnej przygodzie

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Podczas spektaklu maluchy wspólnie z Koszałkiem Opałkiem poznają świat teatru i odegrają spektakl o Królewnie Śnieżce. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.02.2017

  Poznaj historię zakochanego bałwanka

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” Podczas spektaklu maluchy wraz z rodzicami poznają historię bałwanka, który zakochał się w… piecyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 08.02.2017

  Ferie pełne zabawy, smaku i emocji!

  Już w najbliższy weekend Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz stanie się miejscem pełnym smaku i emocji. A wszystko za sprawą kulinarnych atrakcji, które czekają na gości. W dniach 11 i 12 lutego, na chwilę przed Walentynkami, galeria będzie docierać do serc swoich klientów w myśl przysłowia „przez żołądek do serca! Do zdobycia wyjątkowa książka.

   

  Więcej  

   
 • 11.01.2017

  „Teraz Serce!”- bezpłatne badania kardiologiczne w Bydgoszczy

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!”. W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, zbadać poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

   

  Więcej  

   
 • 11.01.2017

  Weź udział w pierwszej w tym roku teatralnej przygodzie!

  Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz rozpocznie się tegoroczny cykl rodzinnych spotkań z teatrzykiem. Podczas pierwszego spektaklu maluch wraz z rodzicami poznają losy wyjątkowego bohatera – Pinokia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.01.2017

  Przygotuj się na wieczór pełen okazji!

  Początek nowego roku i towarzyszące mu wyprzedaże to idealny czas na odświeżenie garderoby. W Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można to zrobić jeszcze taniej! Już 5 stycznia odbędzie się tam „Wieczór okazji” pełen niepowtarzalnych promocji i rabatów, a także wartościowych bonów zakupowych.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty