Materiały dla prasy

 
 • 13.12.2017

  Magiczna choinka

  Co powiedziałyby nam ozdoby choinkowe gdyby ożyły? Czy prawdziwa magia świąt jest ukryta w dekoracjach i prezentach świątecznych? Już wkrótce odpowiedzi na podobne pytania znajdą widzowie kolejnego spektaklu z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Pouczające przedstawienie dla dzieci odbędzie się już 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

   

  Więcej  

   
 • 28.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. Wśród atrakcji warsztaty kreatywne, mikołajkowe podchody czy malowanie buziek. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Nie daj się cukrzycy! - bezpłatne badania glukozy i konsultacje z farmaceutami

  Już w najbliższą sobotę 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można wykonać bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi oraz zmierzyć procentową zawartość tkanki tłuszczowej. Goście centrum będą mogli również porozmawiać z farmaceutami o przyjmowanych lekach i uzyskać informację o ich bezpiecznym stosowaniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Marionetkowe show Clowna Pinezki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż! Podczas interaktywnego spektaklu 19 listopada maluchy wraz z Clownem Pinezką odwiedzą fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Na wspólną teatralną zabawę zaprasza Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 14 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  O królu, którego bolał ząb

  Królowie też chodzą do dentystów? Czy może problem bolących zębów wcale ich nie dotyczy? Do czego może doprowadzić strach przed lekarzem? Odpowiedzi na pytania poznają najmłodsi widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz już 17 września.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku dobroczynnym

  Produkty rękodzielnicze mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza w dniach 2-3 oraz 9-10 września na dobroczynny jarmark rękodzieła, który wesprze rozwój osób wykluczonych.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w niedzielę 20 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Spektakl „Kot w butach” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Nowa, magiczna wersja bajki o Czerwonym Kapturku zaskoczy i rozbawi

  Już 16 lipca najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, poznają nową wersję baśni o Czerwonym Kapturku. Główną bohaterką bajki będzie Zaczarowany Kapturek – dziewczynka stworzona przez magika, sztukmistrza nad sztukmistrzami.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty