Materiały dla prasy

 
 • 13.03.2018

  Podróż do świata baśni z Alladynem i Ali Babą

  Niezwykły teatr marionetek, orientalna muzyka oraz barwna scenografia przeniosą w świat baśni  młodych widzów, zasiadających przed teatralną sceną w Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W teatralną podróż będzie można się wybrać w najbliższą sobotę 17 marca podczas przedstawień z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Nie daj się nadciśnieniu! - bezpłatne badania i konsultacje z farmaceutami

  Już w najbliższą sobotę 3 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, skontrolować poziom glikemii czy przeanalizować skład masy ciała. W ramach akcji edukującej o nadciśnieniu, goście będą mogli również porozmawiać z farmaceutami oraz skorzystać z konsultacji dietetycznych i z zakresu ziołolecznictwa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Kuchenne przygody Dusi – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

  Czy są wśród maluchów fani naleśników? Jeśli nie, to nic straconego! Już 17 lutego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pełen kuchennych niespodzianek, a przy tym dobrej zabawy i ciekawych zwrotów akcji. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 06.02.2018

  Zorganizuj czas maluchowi i wybierz zajęcia rekreacyjne

  Squash, język angielski, warsztaty z robotyki czy też warsztaty mydlarskie? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz targach zajęć rekreacyjnych dla dzieci. Organizowane w dniach 10-11 oraz 17-18 lutego wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć feriowych lub całorocznych dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 21.01.2018

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz na wiosnę w nowej odsłonie

  Immochan Polska rozpoczęła remodeling Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W ramach prowadzonych prac remontowych powstaną nowe strefy relaksu, plac zabaw dla dzieci oraz pokój rodzica i dziecka. Odnowiona zostanie także strefa restauracyjna. Zakończenie prac zaplanowano na koniec marca.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Wróbelek Elemelek przyleci do Bydgoszczy – bezpłatny spektakl dla dzieci

  „Miał wróbelek Elemelek miskę, łyżkę i rondelek…” - kto z nas nie pamięta z dzieciństwa żywiołowego, małego ptaszka? Już w najbliższą sobotę 20 stycznia najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz będą mieli okazję poznać tego bohatera, a także sprawdzić, w jakie śmieszne tarapaty wpadnie tym razem ciekawski wróbel. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Magiczna choinka

  Co powiedziałyby nam ozdoby choinkowe gdyby ożyły? Czy prawdziwa magia świąt jest ukryta w dekoracjach i prezentach świątecznych? Już wkrótce odpowiedzi na podobne pytania znajdą widzowie kolejnego spektaklu z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Pouczające przedstawienie dla dzieci odbędzie się już 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

   

  Więcej  

   
 • 28.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. Wśród atrakcji warsztaty kreatywne, mikołajkowe podchody czy malowanie buziek. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Nie daj się cukrzycy! - bezpłatne badania glukozy i konsultacje z farmaceutami

  Już w najbliższą sobotę 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można wykonać bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi oraz zmierzyć procentową zawartość tkanki tłuszczowej. Goście centrum będą mogli również porozmawiać z farmaceutami o przyjmowanych lekach i uzyskać informację o ich bezpiecznym stosowaniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Marionetkowe show Clowna Pinezki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż! Podczas interaktywnego spektaklu 19 listopada maluchy wraz z Clownem Pinezką odwiedzą fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Na wspólną teatralną zabawę zaprasza Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty