Materiały dla prasy

 
 • 15.05.2018

  O misiu, który wysiadywał jajo – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały niedźwiadek może wysiedzieć ptasie jajo? Małemu Tymoteuszowi nawet nie przyjdzie do głowy, że można nie zaopiekować się znalezionym kukułczym jajkiem! A co z tego wyniknie dowiedzą się najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz wśród ptaków” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  Stwórz swój własny las w słoiku – bezpłatne warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Chętni na zatrzymanie soczystej, majowej zieleni na dłużej? Od teraz swoje własne roślinne poletko można uprawiać i zamknąć w… słoiku! Wszystkich fanów ogrodnictwa, roślin i oryginalnych ozdób wnętrz Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na warsztaty pod hasłem „Las w słoiku”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Wiosenny jarmark i warsztaty dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Wszystkich fanów regionalnych smaków i rękodzieła Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza od 26 do 29 kwietnia na wiosenny jarmark. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. wędliny, sery, pieczywo czy biżuteria. W sobotę 28 kwietnia odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci pod hasłem „Kartonowa architektura”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 08.04.2018

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz z odnowionym wnętrzem

  Firma Immochan Polska zakończyła remodeling Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Od 24 marca klienci mogą korzystać m.in. z nowych stref relaksu, placu zabaw dla dzieci oraz pokoju rodzica i dziecka. Centrum handlowe zmieniło również identyfikację wizualną.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Dwudniowe świąteczne warsztaty i konkurs z okazji otwarcia po remoncie

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz otwiera nowe strefy ze wspólną przestrzenią dla klientów. Od 24 marca odwiedzający będą mogli korzystać m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, placu zabaw dla dzieci oraz pokoju rodzica i dziecka. Z okazji odnowienia obiektu przez cały weekend na gości czekają świąteczne warsztaty i niespodzianki.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Podróż do świata baśni z Alladynem i Ali Babą

  Niezwykły teatr marionetek, orientalna muzyka oraz barwna scenografia przeniosą w świat baśni  młodych widzów, zasiadających przed teatralną sceną w Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W teatralną podróż będzie można się wybrać w najbliższą sobotę 17 marca podczas przedstawień z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Nie daj się nadciśnieniu! - bezpłatne badania i konsultacje z farmaceutami

  Już w najbliższą sobotę 3 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, skontrolować poziom glikemii czy przeanalizować skład masy ciała. W ramach akcji edukującej o nadciśnieniu, goście będą mogli również porozmawiać z farmaceutami oraz skorzystać z konsultacji dietetycznych i z zakresu ziołolecznictwa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Kuchenne przygody Dusi – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

  Czy są wśród maluchów fani naleśników? Jeśli nie, to nic straconego! Już 17 lutego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza wszystkie dzieci na spektakl pełen kuchennych niespodzianek, a przy tym dobrej zabawy i ciekawych zwrotów akcji. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 06.02.2018

  Zorganizuj czas maluchowi i wybierz zajęcia rekreacyjne

  Squash, język angielski, warsztaty z robotyki czy też warsztaty mydlarskie? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz targach zajęć rekreacyjnych dla dzieci. Organizowane w dniach 10-11 oraz 17-18 lutego wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć feriowych lub całorocznych dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 21.01.2018

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz na wiosnę w nowej odsłonie

  Immochan Polska rozpoczęła remodeling Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W ramach prowadzonych prac remontowych powstaną nowe strefy relaksu, plac zabaw dla dzieci oraz pokój rodzica i dziecka. Odnowiona zostanie także strefa restauracyjna. Zakończenie prac zaplanowano na koniec marca.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty