Materiały dla prasy

 
 • 11.07.2018

  Jedziemy do Chin! – warsztaty podróżnicze dla dzieci

  W te wakacje obieramy kierunek na wschód i wędrujemy aż do Chin! Podróżnicze warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz 14 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa azjatyckiego, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zielony gość odwiedzi Bydgoszcz

  „Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w najbliższą sobotę zielony stwór odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 8 i 9 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Kreatywny Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Czas na prawdziwą zabawę z okazji Dnia Dziecka! Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało dla najmłodszych gości zajęcia kreatywne, na których powstaną barwne latawce. Prace z pewnością przydadzą się podczas letnich, rodzinnych wypraw. Udział w wydarzeniu 9 czerwca jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  O misiu, który wysiadywał jajo – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały niedźwiadek może wysiedzieć ptasie jajo? Małemu Tymoteuszowi nawet nie przyjdzie do głowy, że można nie zaopiekować się znalezionym kukułczym jajkiem! A co z tego wyniknie dowiedzą się najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz wśród ptaków” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  Stwórz swój własny las w słoiku – bezpłatne warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Chętni na zatrzymanie soczystej, majowej zieleni na dłużej? Od teraz swoje własne roślinne poletko można uprawiać i zamknąć w… słoiku! Wszystkich fanów ogrodnictwa, roślin i oryginalnych ozdób wnętrz Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na warsztaty pod hasłem „Las w słoiku”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Wiosenny jarmark i warsztaty dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

  Wszystkich fanów regionalnych smaków i rękodzieła Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza od 26 do 29 kwietnia na wiosenny jarmark. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. wędliny, sery, pieczywo czy biżuteria. W sobotę 28 kwietnia odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci pod hasłem „Kartonowa architektura”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 08.04.2018

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz z odnowionym wnętrzem

  Firma Immochan Polska zakończyła remodeling Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Od 24 marca klienci mogą korzystać m.in. z nowych stref relaksu, placu zabaw dla dzieci oraz pokoju rodzica i dziecka. Centrum handlowe zmieniło również identyfikację wizualną.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Dwudniowe świąteczne warsztaty i konkurs z okazji otwarcia po remoncie

  Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz otwiera nowe strefy ze wspólną przestrzenią dla klientów. Od 24 marca odwiedzający będą mogli korzystać m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, placu zabaw dla dzieci oraz pokoju rodzica i dziecka. Z okazji odnowienia obiektu przez cały weekend na gości czekają świąteczne warsztaty i niespodzianki.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Podróż do świata baśni z Alladynem i Ali Babą

  Niezwykły teatr marionetek, orientalna muzyka oraz barwna scenografia przeniosą w świat baśni  młodych widzów, zasiadających przed teatralną sceną w Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W teatralną podróż będzie można się wybrać w najbliższą sobotę 17 marca podczas przedstawień z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty