Materiały dla prasy

 
 • 15.08.2017

  Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w niedzielę 20 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Spektakl „Kot w butach” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Nowa, magiczna wersja bajki o Czerwonym Kapturku zaskoczy i rozbawi

  Już 16 lipca najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, poznają nową wersję baśni o Czerwonym Kapturku. Główną bohaterką bajki będzie Zaczarowany Kapturek – dziewczynka stworzona przez magika, sztukmistrza nad sztukmistrzami.

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  IX edycja Stunt Grand Prix wyłoni nową, międzynarodową gwiazdę

  To będą niezapomniane trzy dni. Już 7 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz rusza IX edycja Stunt Grand Prix, czyli najbardziej prestiżowych zawodów, podczas których można podziwiać popisy i akrobacje na sportowych motocyklach. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka wspaniała zabawa i wielkie emocje.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

  Już 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Dzieci wspólnie z aktorami wystąpią także w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Dzień Dziecka w stylu eko

  Na wszystkie małe i większe dzieci, które przybędą 3 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz czeka solidna dawka wiedzy o tym, jak lepiej dbać o środowisko naturalne. W programie liczne animacje i warsztaty kreatywne, plastyczne oraz edukacyjne!

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Zachęćmy nasze mamy do badań piersi!

  Zdrowie każdej kobiety leży w znaczącej mierze w jej własnych rękach. Z okazji Dnia Matki Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało 27 maja specjalną akcję informacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi pt. „Kochana Mamo, zadbaj o siebie”. W programie również konkurs z nagrodami na najpiękniejsze życzenia dla mamy.

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy dzielnemu weterynarzowi uda się dotrzeć do potrzebujących pomocy małp i stawić czoła przeciwnościom losu, które czekają na niego podczas morskiej wyprawy? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 21 maja zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  „Trzy małe świnki” z nowym zakończeniem – przedstawienie dla dzieci

  Dla tych, którzy uwielbiają nowe wersje znanych bajek, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało nie lada niespodziankę. Wszyscy, którzy 23 kwietnia przyjdą zobaczyć spektakl teatralny dla dzieci pt. „Trzy świnki” przekonają się, jak tym razem zakończy się historia trzech świnek budujących swe domki na zimę i próbującego zniszczyć te chatki wilka.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Dekorujemy stół wielkanocny – kreatywne warsztaty rodzinne

  Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty