Materiały dla prasy

 
 • 10.10.2017

  Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 14 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  O królu, którego bolał ząb

  Królowie też chodzą do dentystów? Czy może problem bolących zębów wcale ich nie dotyczy? Do czego może doprowadzić strach przed lekarzem? Odpowiedzi na pytania poznają najmłodsi widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz już 17 września.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku dobroczynnym

  Produkty rękodzielnicze mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza w dniach 2-3 oraz 9-10 września na dobroczynny jarmark rękodzieła, który wesprze rozwój osób wykluczonych.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w niedzielę 20 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Spektakl „Kot w butach” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Nowa, magiczna wersja bajki o Czerwonym Kapturku zaskoczy i rozbawi

  Już 16 lipca najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, poznają nową wersję baśni o Czerwonym Kapturku. Główną bohaterką bajki będzie Zaczarowany Kapturek – dziewczynka stworzona przez magika, sztukmistrza nad sztukmistrzami.

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  IX edycja Stunt Grand Prix wyłoni nową, międzynarodową gwiazdę

  To będą niezapomniane trzy dni. Już 7 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz rusza IX edycja Stunt Grand Prix, czyli najbardziej prestiżowych zawodów, podczas których można podziwiać popisy i akrobacje na sportowych motocyklach. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka wspaniała zabawa i wielkie emocje.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Poznajemy polskie tradycje ludowe i świat teatru razem z kukłą z wiejskiego podwórza

  Już 18 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi poznają polskie obrzędy ludowe. Przewodnikiem po tym fascynującym świecie będzie kukła z wiejskiego podwórza i profesor Hilary Szczebrzeszyński. Dzieci wspólnie z aktorami wystąpią także w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Dzień Dziecka w stylu eko

  Na wszystkie małe i większe dzieci, które przybędą 3 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz czeka solidna dawka wiedzy o tym, jak lepiej dbać o środowisko naturalne. W programie liczne animacje i warsztaty kreatywne, plastyczne oraz edukacyjne!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty