10.09.2018 Drogowy zawrót głowy – bezpłatny spektakl dla dzieci

 

 

Czas odświeżyć znajomość zasad ruchu drogowego! Już 15 września najmłodsi goście naszego centrum obejrzą nietypowe przedstawienie, którego tematyka będzie dotyczyć bezpieczeństwa na drodze i znaków drogowych. Wstęp bezpłatny.

Zbliżający się powrót do szkoły jest dobrym momentem na przypominanie dzieciom o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Tym razem wiedza będzie przekazywana w nietypowy sposób, bowiem o ruchu drogowym będą opowiadać aktorzy na scenie! W przedstawieniu pojawi się policjant, który przedstawi emocjonującą historię pirata drogowego, łamiącego wszystkie przepisy.

Widzowie naszej sceny teatralnej mogą liczyć na dużą dawkę wiedzy, a wszystko to podane w przystępnej formie, tak aby wywołać uśmiech na twarzach widzów. Opowieść o Miśku, piracie drogowym, będzie przedstawiana przez posterunkowego oraz aktora, a zbudowane na zasadzie kontrastu charaktery bohaterów będą źródłem wieku zabawnych sytuacji. Poprzez aktywny udział w przedstawieniu, śpiew i zabawę maluchy będą uczyć się o znakach drogowych i zasadach bezpieczeństwa.

Teatrzyk pt. „Drogowy zawrót głowy” odbędzie się w 15 września. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty