04.09.2018 Zorganizuj czas maluchowi i wybierz zajęcia pozaszkolne

 

 

Nauka podstaw programowania, język angielski czy może warsztaty mydlarskie? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający nasze centrum 8 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii  drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na targi zajęć pozalekcyjnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły językowej Lingua, Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy, Akademii Wynalazców, Fortecy Dziecięcego Speca Edu czy Centrum zabaw i edukacji Fantazja. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.

Dodatkowo, podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, animacjach oraz zabawach.  Dla małych gości przygotowano m.in. warsztaty mydlarskie, zajęcia z robotyki „Zrób swojego robota”, kreatywne zabawy w języku angielskim, a także gry i zabawy sportowe. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w losowaniu voucherów i bonów na różnego rodzaju zajęcia dla dzieci.
Targi zajęć dla dzieci odbędą się 8 września w godzinach od 12:00 do 17:00, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty