08.06.2018 Zielony gość odwiedzi Bydgoszcz

 

 

„Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w najbliższą sobotę zielony stwór odwiedzi maluchy w naszym centrum. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!

Choć nasze centrum odwiedzi smok, to maluchy nie mają się czego bać. Zielony stwór będzie nieproszonym gościem na zamku leniwego króla Histeriusza, dlatego cała królewska świta będzie musiała uciekać z dworu. Czy niezapowiedziany wizytator wpłynie na zachowanie leniwego króla, a dworzanie będą mogli odetchnąć z ulgą?

Spektakl pt. „O Smoku i królu leniuchu” będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad zachowania. Wspaniała oprawa wizualna i muzyczna z pewnością zapadnie w pamięci najmłodszych widzów, a nieoczekiwany zwrot akcji da maluchom do myślenia.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „O smoku i królu leniuchu”, który odbędzie się 16 czerwca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty