08.05.2018 Stwórz swój własny las w słoiku – bezpłatne warsztaty

 

 

Chętni na zatrzymanie soczystej, majowej zieleni na dłużej? Od teraz swoje własne roślinne poletko można uprawiać i zamknąć w… słoiku! Wszystkich fanów ogrodnictwa, roślin i oryginalnych ozdób wnętrz zapraszamy na warsztaty pod hasłem „Las w słoiku”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Uspokajają, mają dobroczynny wpływ na zdrowie i upiększą każdą przestrzeń. Naturalna zieleń, rośliny i kwiaty we wnętrzach domów to niezastąpiony element wystroju, który dodatkowo przynosi szereg korzyści, nie tylko wizualnych. Oprócz tradycyjnych roślin doniczkowych, najnowszym trendem w domowym ogrodnictwie stają się kompozycje roślin zamknięte w słoikach. Któż nie chciałby zatrzymać na dłużej widoku lasu w domowej przestrzeni!

Już 12 maja nasi goście będą mieć okazję stworzyć własną miniaturkę lasu, którą zamkną w szklanym naczyniu. Na warsztatach kreatywnych powstaną zielone, żyjące i oddychające dekoracje, które uczestnicy zajęć zabiorą do domów. Do powstania prac posłuży mnóstwo różnorodnych roślin, w tym sukulentów i mchów, a także kamyki, drobne ozdoby oraz szklane słoiki różnych rozmiarów. Zajęcia są przeznaczone dla miłośników roślin i robótek ogrodniczych w różnym wieku. 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty ogrodnicze pod hasłem „Las w słoiku”, które odbędą się od 12 maja. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator.

Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty