11.04.2018 Dbaj o środowisko z Ekoludkiem

 

 

Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 21 kwietnia odwiedzą naszą galerię handlową i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Na uczestników czekają bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

Troska o środowisko może mieć różne formy, ale warto zacząć od prostych codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat.

Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i ich rodziców do udziału w warsztatach w ramach kampanii Ekoodpowiedzialni. Najmłodsi będą poznawać zasady odpowiedzialnych zachowań w trakcie zabaw oraz rozwiązywania łamigłówek i krzyżówek. Dzieci będą mogły także zagrać w grę XXL pt. „Uratuj ziemię”. Z kolei podczas warsztatów plastycznych wykonają postać Ekoludka, który stanie się przewodnikiem po zasadach ekologicznego stylu życia oraz ozdobią papierową torbę na zakupy. Każda rodzina, biorąca udział w warsztatach, otrzyma sadzonkę, którą będzie mogła uprawiać na balkonie lub w przydomowym ogródku.

Warsztaty Ekoodpowiedzialni odbędą się 21 kwietnia od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a materiały będą dostępne na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty