15.11.2017 Marionetkowe show Clowna Pinezki

 

 

Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż! Podczas interaktywnego spektaklu mali goście naszego odwiedzą wraz z Clownem Pinezką fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Wstęp wolny!

Podczas przedstawienia z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem” wesoły Clown Pinezka zabierze wszystkie dzieci do magicznego teatru, który łączy w sobie elementy czarów oraz cyrkowych sztuczek. Na maluchy czeka wybuchowa mieszanka pantomimy, tańca, akrobacji, barwnych marionetek oraz żonglerskich trików. Nie zabraknie również bajkowych postaci. Wśród licznych przyjaznych charakterów znajdzie się jednak Baba Jaga, która będzie chciała zawładnąć teatrem. Czy clownowi Pinezce uda się ją pokonać z pomocą małych widzów?

Show, które zaprezentuje 19 listopada znany i lubiany Clown Pinezka, długo pozostanie w pamięci małych widzów. Pojawią się w nim marionetki, które występowały w przedstawieniach przez 30 lat historii Teatru Pinezka, wykonane ręcznie przez dyrektora Teatru – Przemysława Grządzielę. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie muzyka z oryginalnej hiszpańskiej katarynki „barrel piano” Flaventia.

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. „Marionetki Clowna Pinezki”, które odbędzie się 19 listopada. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty