19.05.2017 Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

 

 

Czy dzielnemu weterynarzowi uda się dotrzeć do potrzebujących pomocy małp i stawić czoła przeciwnościom losu, które czekają na niego podczas morskiej wyprawy? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 21 maja zasiądą przed naszą teatralną sceną.

Doktor Dolittle - główny bohater powieści dla dzieci autorstwa Hugh Loftinga – potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Gdy te potrzebują jego pomocy, nie waha się wyruszyć w najdalsze zakątki świata. Tym razem uda się w pełną przygód morską podróż, aby ratować biedne małpy. By do nich dotrzeć, dzielny lekarz musi stawić czoła wielu przeciwnościom losu: przebyć pełne niebezpieczeństw wzburzone morze. Czy uda mu się stawić czoła takim wyzwaniom, jak piraci i wygłodniałe rekiny?

Intrygująca, pełna zwrotów akcji fabuła, barwne dekoracje i ciekawa forma spektaklu parawanowego, w którym wystąpią lalki typu kukła wprowadzą maluchy w bajkowy świat, z którego można czerpać cenną naukę. Tym razem najmłodsi widzowie przekonają się, że jeśli na czymś nam bardzo zależy, nic nie jest w stanie stanąć nam na drodze do celu.

Przedstawienie pt. „Wyprawa doktora Dolittle” w ramach comiesięcznego cyklu dla dzieci „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się w niedzielę 21 maja i zostanie odegrane trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty