12.01.2018 Ruszamy z remontem! Butiki galerii działają bez zmian

 

 

W poniedziałek 15 stycznia rusza remont Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Galeria handlowa zostanie odnowiona i zyska nowy wystrój, m.in. powstaną nowe strefy relaksu w pasażu, nowy plac zabaw dla dzieci czy strefa restauracyjna. Prace potrwają do 31 marca. W tym czasie klienci mogą robić bez przeszkód zakupy z butikach galerii i hipermarkecie Auchan.

- Chcemy podążać z duchem czasu i dbać nie tylko o bogatą ofertę handlową naszego centrum, lecz również estetykę miejsca i jego nowoczesność, tak aby było wygodnym miejscem do zakupów i spędzenia czasu, zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym. Dlatego nasz obiekt przejdzie remodeling, którego czas szacujemy na 2,5 miesiąca – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Dodaje, że w kwietniu na klientów będzie czekać wiele niespodzianek.

Prace remontowe mają na celu odnowienie i zmianę wystroju galerii. Będą one obejmowały remont przedsionków, stworzenie nowych stref na pasażu, remont toalet, placu zabaw oraz strefy restauracyjnej. Prace rozpoczną się 15 stycznia i potrwają do 31 marca 2018 roku.

Prace będą wykonywane głównie w nocy, nie ingerując w funkcjonowanie galerii. Przez cały czas remontu klienci będą mogli robić zakupy w butikach galerii i hipermarkecie Auchan.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Bydgoszcz ul. Mariana Rejewskiego 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty